Kilka słów o naszej firmie

Jesteśmy Firmą która specjalizuje się w sprzedaży, montażu, serwisie i nadzorze energooszczędnych urządzeń: grzewczych, chłodniczych, klimatyzacyjnych, wentylacyjnych, rekuperacyjnych.


Nasze działania obejmują pełen zakres usługi począwszy od doradztwa, projektu, wykonania oraz serwisu Firma ma swoją siedzibę w Starych Kupiskach k/Łomży. Przyjmujemy i realizujemy zamówienia z całej Polski i nie tylko, czego świadectwem jest duże grono zadowolonych klientów. Realizujemy zamówienia inwestorów indywidualnych, sieciowych i samorządowych. Pragniemy tworzyć dobry klimat z naszym klientem i spełniać pokładane w nas oczekiwania. Dlatego też staramy się budować zaufanie poprzez efekty naszej pracy.


Chcemy poszerzać stale rosnące grono naszych klientów przez oferowanie niezmiennie wysokiej jakości usługi produktów. Satysfakcja klienta jest dla nas powodem do dumy. Firma Klima-Med na rynku Polskim funkcjonuje od 2003 roku. Nasz rozwój polega nie tylko na rozbudowie bazy osobowej i partnerskiej, ale także na oferowaniu nowych usług oraz rozwiązań dla naszych klientów.


Przykładem takiego działania jest wprowadzenie do naszej oferty takich rozwiązań i produktów jak:


Systemy VRF, Kaskady pomp ciepła, Systemy płaszczyznowego ogrzewania podłogowego Niemieckiego producenta Rehau i wiele wiele innych.