Klimatyzatory - to urządzenia proste i co ważne, coraz bardziej popularne które zapewniają nam optymalne warunki temperaturowo - wilgotnościowe w pomieszczeniach.

 

 

Wzrost popularności klimatyzatorów w budynkach mieszkalnych/biurowych , z roku na rok rośnie. Coraz rzadziej kojarzą się nam one z dobrem luksusowym ze względu na ich przystępną cenę. Posiadamy szeroki wachlarz sprawdzonych urządzeń. W swojej ofercie posiadamy klimatyzatory typu Split, Multi split, Systemy VRF, Systemy RVF. Zapewniamy tylko sprawdzone rozwiązania dopasowane do indywidualnego projektu.

Klimatyzacja do domu - Klimatyzator możemy zainstalować praktycznie w każdym domu i mieszkaniu – nie ma potrzeby przerabiania istniejących instalacji grzewczej i wentylacyjnej. Sterowanie urządzeniem jest proste i intuicyjne, użytkownicy mają możliwość ustawiania temperatury odpowiadającej ich preferencjom. 

 

Klimatyzacja do biura - Decydując się na zakup klimatyzacji do firmy, z pewnością chcemy, by służyła nam jak najdłużej. Pomożemy na etapie projektu, wdrożenia oraz obsługi po sprzedażowej. Brak regularnych przeglądów może skutkować słabszą efektywnością działania, a także awarią. Zanieczyszczone filtry sprawiają, że urządzenie wolniej pracuje, pobierając przy tym więcej energii. Twoja firma pracuje zdalnie? w biurze przebywa mniej osób, niż zwykle? Wykorzystaj ten czas na wykonanie serwisu urządzeń klimatyzacji i wentylacji – to dzięki nim powietrze w twoim biurze będzie czyste!

 

Klimatyzacja przemysłowa - Klimatyzacja to proces wymiany powietrza w pomieszczeniu, służący utrzymaniu określonych warunków klimatycznych – odpowiedniego zakresu temperatur i wilgotności powietrza. Parametry te mają zapewnić właściwe warunki do pracy i funkcjonowania człowieka lub optymalne warunki dla określonych procesów przemysłowych. Działanie klimatyzacji opiera się na poprawie komfortu cieplnego i wilgotności powietrza oraz prędkości jego przepływu i stopnia zanieczyszczenia.

 

 

 

 

Systemy klimatyzacji chłodzą, ogrzewają i filtrują powietrze w milionach budynków, zarówno mieszkalnych jaki i komercyjnych. Najnowocześniejsza technologia inwerterowa i zastosowanie nieszkodliwego dla warstwy ozonowej czynnika chłodniczego gwarantują najwyższy komfort klimatyczny przy najniższym zużyciu energii. Skrojone na miarę rozwiązania mogą być dopasowane do niemalże każdego rodzaju budynku. Dzięki możliwości zastosowania długich przewodów, łatwemu montażowi urządzeń oraz inteligentnym sterownikom systemy są niezwykle elastyczne.

 

Potrzebujesz więcej informacji? Skontaktujemy się!